Nasz zespół

SZYMON MILONAS
Wspólnik, członek zarządu Stowarzyszenia Sommelierów Polskich, akredytowany nauczyciel kursów Wine and Spirit Educational Trust, absolwent kursów sommelierskich w USA (Certified Specialist of Wine, WSET Advanced), Austrii (Court of Master Sommelier), Anglii (WSET Approved Program Provider) i Polsce (Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów), importer wina. Łączy doświadczenie jako konsultant biznesowy i do spraw personalnych (15 lat stażu) z pasją do wina i edukacji.
szymon@winerepublic.pl

MICHAŁ STYKOWSKI
Odpowiada za pozyskiwanie nowych i opiekę nad istniejącymi klientami. Absolwent kursu winiarskiego WSET II.  Pasjonat wina, kawy, Hiszpanii i wzięty DJ.
michal@winerepublic.pl

MAŁGORZATA KONOPKA-KABULSKA
Prowadziła sieć sklepów z winem , kawiarnię, odpowiadała za marketing dużego importera win i alkoholi. Absolwentka kursu winiarskiego WSET II.  Wspiera nas marketingowo i organizacyjnie.
malgorzata@winerepublic.pl

NATALIA STANKIEWICZ
Studentka prawa na uczelni im. H. Chodkowskiej, która rzuciła studia dla gastronomii. Pracowała w wielu warszawskich restauracjach o różnych profilach i w jednym z najlepszych w Warszawie wine barów, w międzyczasie zrobiła WSET 2 w Wine rePublic, zdane z wyróżnieniem. Od czerwca 2016 pracuje w Wine rePublic zajmujac się współpracą z klientami HoReCa. Poza winem interesuje się też kryminologią, muzyką elektroniczną, literaturą i kinematografią. Lubi też sklejać modele samolotów, oglądać samoloty na Air Show i gotować.
natalia@winerepublic.pl

JAKUB ŻÓRAWSKI
Dzięki niemu dostawy są zawsze na czas
jakub@winerepublic.pl